TOKMAK OTOMOTİV

Tokmak Otomotiv

Firmamız Tokmak Otomotiv 1990 yılında Bursa'da ticari faaliyetine başlamış olup, Bursa Çıkma 2.el Ticari oto yedek parça alım satım hizmetinin yanında, Hasarlı, Pert ve Hurda araç alım satım hizmeti de vermektedir. Amacımız halkımıza ve esnafımıza en güzel, en temiz ve en ucuz orjinal parça tedariğini sağlamaktır.

 

Tüm marka ve model ticari araçlarla ilgili kaportacı, tamirci, motorcu gibi bir çok konuda birlikte çalıştığımız ekiplerimiz sayesinde müşterilerimize anında ve kaliteli destek sağlama imkanımız da mevcuttur.

1990 yılından bu Tokmak Otomotiv olarak yana müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, güvenilir şirket olmayı prensip edinmiş bir şekilde faaliyetlerini sürdürmüştür. Zamanla müşterilerden aldığı güçle daha da büyüyen şirketimiz "Marka" bazında kategorilere ayrılmış bir şekilde zaman içerisinde daha da büyümüştür. Bir çok marka araç çıkma oto yedek parça satışında örnek ve önder kuruluşlar arasında yerini almıştır.

 

Bursa’da otomotivcilerin merkezi olarak kabul edilen Yıldırım'da OTOSANSİT Sanayi Sitesinde, Blok 18 No 59 adresinde faaliyette bulunmaktayız.

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve onların memnuniyetini kazanmak için elimizden gelen her türlü gayreti göstermekteyiz, çünkü bizim için Müşteri memnuniyetini kazanmak kazançların en büyüğüdür.

 

Motor Yedek Parça

Şanzıman Yedek Parça

Kabin Yedek Parça