OS Motor Homes - шаблон joomla Joomla

Firmamız 1990 Yılından bu yana Tokmak Otomotiv - Erol TOKMAK olarak Bursa’da Çıkma 2.el Ticari oto yedek parça alım satım hizmetinin yanında, Hasarlı veya Pert araç alım satım hizmeti de vermekte olan müessesemiz, kendisine kaliteyi ve güveni işletmenin başlıca prensibi olarak esas almıştır.

Tüm marka ve model ticari araçlarla ilgili kaportacı, tamirci, motorcu v.s. her konuda birlikte çalıştığımız ekiplerimiz sayesinde müşterilerimize anında ve kaliteli destek sağlama imkanımız da mevcuttur.

Bursa’da otomotivcilerin merkezi olarak kabul edilen OTOSANSİT Sanayi Sitesinde, Blok 18 No 59 adresinde faaliyette bulunmaktayız.

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve onların memnuniyetini kazanmak için elimizden gelen her türlü gayreti göstermekteyiz, çünkü bizim için Müşteri memnuniyetini kazanmak kazançların en büyüğüdür.Erol Tokmak - 0532 461 20 16

 

İkinci El Ticari Araçlar

Minibüs, Panelvan türü ticari araçların alım satım

Devamı
 

İkinci el Çıkma Motor

Ticari araçların çıkma veya hurda belgeli Motor çeşitleri

Devamı
 

2. el Çıkma Şanzıman

Ticari araçlar için Çıkma veya hurda belgeli Şanzıman Çeşitleri

Devam ...

Hakkımızda

 

Tokmak Otomotiv - Erol TOKMAK olarak Bursa’da Çıkma 2.el Ticari oto yedek parça alım satım hizmetinin yanında, Hasarlı veya Pert araç alım satım hizmeti de vermektedir. 

Devam....

İletişim

Otosansit Blok-18 No:59

Yıldırım, Bursa

0224 341 24 24

info@bursacikmaparca.net

Yönetici girişi